• +420 326 326 320
  • tuar@tuar.cz
  • Po - Pá: 7:00 - 15:30
  • Lipník 459, 294 43 Lipník

VESTAVNÉ POPISOVACÍ JEDNOTKY

ZNAČÍCÍ JEDNOTKA 310

Model 310 lze integrovat jak do kompaktních výrobních linek tak na pracoviště ruční výroby. Je vhodný pro  bodové písmo nebo DataMatrix do oceli nebo hliníku. 

Jedná se o nejmenší popisovací jednotku z rodiny BORRIES

Popisovací plocha: 51x26 mm

Standartně se dodává s LDM Macro software. Zde lze standardně nastavit print nebo layout mód. Volitelně lze dokoupit VisuWin SE nebo VisuWin PRO PC 

ZNAČÍCÍ JEDNOTKA 312V

Model 312V lze integrovat jak do kompaktních výrobních linek tak na pracoviště ruční výroby. Je vhodný pro klasické rytí, bodové písmo nebo DataMatrix do oceli nebo hliníku. Ražba rytím je taktéž možná.

Popisovací plocha: 51x51 mm

Standartně se dodává s LDM Macro software. Zde lze standardně nastavit print nebo layout mód. Volitelně lze dokoupit VisuWin SE nebo VisuWin PRO PC 

ZNAČÍCÍ JEDNOTKA 313

Vestavná jednotka 313 může být integrována do výrobních linek.  Je vhodná pro označování textu nebo DataMatrix do oceli nebo hliníku. K dispozici je také ražení rytím

Popisovací plocha: 120x20mm

Nástavbová jednotka 313 je standardně dodávána s LDM Macro softwarem. Standartní nastavení jsou print nebo layout mód. Je možné si zvolit i software VisuWin SE nebo  VisuWin PRO PC.

ZNAČÍCÍ JEDNOTKA 314

Vestavná jednotka 314 může být integrovaná do výrobních linek i do jednoúčelových zařízení. Zařízení může být namontováno do již stávajícího zákazníkova stroje. Možné je připojení k nadřazenému řízení (například SPS) pro přenos dat a řízení ražení a nebo funkce nouzového vypnutí.

Popisovací plocha: 80x50 mm

Standartní dodávka je se softwarem LDM Macro Software. Na přání je možný VisuWin SE nebo VisuWin PRO PC software.

ZNAČÍCÍ JEDNOTKA 317

Vestavná jednotka 317 může být integrovaná do výrobních linek i do jednoúčelových zařízení. Zařízení může být namontováno do již stávajícího zákazníkova stroje. Možné je připojení k nadřazenému řízení (například SPS) pro přenos dat a řízení ražení a nebo funkce nouzového vypnutí.

Popisovací plocha: 120x25 mm

Standartní dodávka je se softwarem LDM Macro Software. Na přání je možný VisuWin SE nebo VisuWin PRO PC software.

ZNAČÍCÍ JEDNOTKA 322

Model 322 je velmi robustní přístroj koncipovaný pro použití v třísměnném provozu. Všechny díly této souřadnicové jednotky byly vyvinuty pro dlouhodobé použití a jsou neustále kontrolovány co do konstantní kvality. Spolu s razící hlavou a řízením se toto razící zařízení integruje jako vestavný systém do Vašich speciálních zařízení  k přímému označování obrobků tj. do automatických výrobních linek, obráběcích strojů, měřících a zkušebních stanic. Označovací jehla je namontována přímo pod souřadnicovou jednotkou.

Popisovací plocha: Od 40x50mm až 250x150 mm

Větší oblast popisované plochy na poptávku

ZNAČÍCÍ JEDNOTKA 315

Model 315 je vysoce robustní zařízení určené pro třísměnný provoz. Všechny
komponenty této souřadnicové jednotky byly vyvinuty pro dlouhodobé použití a jsou průběžně testovány a kontrolovány aby byla zaručena jejich dlouhodobá kvalita.
Razicí jednotku a řízení lze bez problému integrovat do výrobních linek.
Použití je velice rozmanité. Od přímého značení obrobku, např. ve výrobních linkách, výrobních strojích, měřicích strojích a
testovacích stanic. Osa Z je ovládána buď pneumaticky nebo elektricky. Osa Z umožňuje přiblížení i do těch méně přístupných míst.

Popisovací plocha: 150x100 mm, 150x150 mm

Rozsah osy Z: Od 50 - 125mm

RYCHLÝ KONTAKT

To že jste člověk prokažte výběrem ikony Náklaďák.

© 2023 Copyrights TUAR s.r.o.