Společnost IOSS Intelligente optische Sensoren und Systeme GmbH vyvíjí, vyrábí a prodává systémy identifikace a zpracování obrazu pro zajištění optické kvality a automatizaci procesů, které se používají v různých průmyslových oblastech, jako je automobilový, elektrotechnický, solární průmysl a lékařské inženýrství.

Společnost se odlišuje inovativními koncepty a produkty. Díky OEM systémům specifickým pro zákazníka nabízí klientům také řešení na míru.

Na základě dlouholetých zkušeností, know-how a technických znalostí je firma IOSS dokonalým partnerem při čtení a ověřování 2D kódů. Jejich čtecí systémy jsou pohodlné, efektivní a spolehlivé, ať už jsou to čtečky s pevným připojením nebo ruční skenery. Jejich čtečky s pevným připojením dekódují a ověřují přímo označené 2D kódy podle ISO / IEC 15415 / TR29158 (AIM-DPM) a dle jejich vlastního ověřovacího standardu „jmenovité čtení“.

Zůstali věrní jejich vizi výroby inteligentních optických senzorů se schopností zvládnout složité úkoly zpracování obrazu a přitom se snadno spojit s jinými systémy. Za více než 20 let se firma IOSS velmi zdokonalila ve skenování přímo označených 2D kódů (DPM), a to i za obtížných podmínek. Klíčovou součástí jejich firemní filozofie je poskytovat zákazníkům nejlepší možné řešení. 

Společnost se vyznačuje především odborností v oblasti elektroniky, optiky, osvětlení a vývoje softwaru. V uplynulých letech získali mnoho ocenění za průkopnický vývoj nových ID systémů.

 

V případě speciálního požadavku nás neváhejte kontaktovat na email: tuar@tuar.cz

Specializované produkty naleznete také na: https://www.ioss.de/en/

 

           Příklad možné aplikace: