Nástavbová jednotka 312V:

Model 312V lze integrovat jak do kompaktních výrobních linek tak na pracoviště ruční výroby. Je vhodný pro klasické rytí, bodové písmo nebo DataMatrix do oceli nebo hliníku. Ražba rytím je také možná.
Standartně se dodává s LDM Macro software. Zde lze standardně nastavit print nebo layout mód. Volitelně lze dokoupit VisuWin SE jakož i VisuWin PRO PC software je dostupný.

 

 

 

 

   DOKUMENTACE 312V

 

 

 

 

RAZICÍ HLAVY

 

 

 

Nástavbová jednotka 313:

Nástavbová jednotka 313 může být integrována do výrobních linek.  Je vhodná pro označování textu nebo DataMatrix do oceli nebo hliníku. Ražba rytím je také možná.

Nástavbová jednotka 313 je standardně dodávána s LDM Macro softwarem. Standartní nastavení jsou print nebo layout mód. Je možné si zvolit i software VisuWin SE i  VisuWin PRO PC.

 

 

 

 

   DOKUMENTACE 313

 

 

 

 

RAZICÍ HLAVY

 

 

 

Nástavbová jednotka 317:

Nástavbová jednotka 317 může být integrovaná do výrobních linek i do jednoúčelových zařízení. Zařízení může být namontováno do již stávajícího zákazníkova stroje. Je možné připojení k nadřazenému řízení (například SPS) pro přenos dat a řízení ražení a nebo funkce nouzového vypnuté.
Standartní dodávka je se softwarem LDM Macro Software. Na přání je možný VisuWin SE a VisuWin PRO PC software.

 

 

 

 

   DOKUMENTACE 317

 

 

 

 

RAZICÍ HLAVY

 

 

 

 

Nástavbová jednotka 322:

Model 322 je velmi robustní přístroj koncipovaný pro použití v třísměnném provozu. Všechny díly této souřadnicové jednotky byli vyvinuty pro dlouhodobé použití a jsou neustále kontrolovány co do konstantní kvality. Spolu s razící hlavou a řízením se toto razící zařízení integruje jako vestavný systém do Vašich speciálních zařízení  k přímému označování obrobků tj. do automatických výrobních linek, obráběcích strojů, měřících a zkušebních stanic. Označovací jehla je namontována přímo pod souřadnicovou jednotkou.

 

 

 

 

   DOKUMENTACE 322

 

 

 

 

RAZICÍ HLAVY

 

 

 

 

Nástavbová jednotka 315:

Model 315 je velice dobře chráněný a vysoce robustní zařízení určené pro třísměnný provoz. Všechny
komponenty této souřadnicové jednotky byly vyvinuty pro dlouhodobé použití a jsou průběžně testovány a kontrolovány aby byla zaručena jejich dlouhodobá kvalita
Razicí jednotku a řízení lze bez problému integrovat do výrobních linek.
Použití je velice rozmanité. Od přímého značení obrobku, např. ve výrobních linkách, výrobních strojích nebo měřicích strojích a
testovacích stanic. Osa Z je ovládána buď pneumaticky nebo elektricky. Osa Z umožňuje přiblížení i do těch méně přístupných míst.

 

 

 

   DOKUMENTACE 315

 

 

 

 

RAZICÍ HLAVY